devil-kawai
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 The light of the hospital

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 5:32 pm

Imi deschid incet ochii privind tavanul alb.Nu stiam unde eram sau ce se intamplase.Am oftat incet incercand sa ma ridic dar am simtit o durere seaca in abdomen si umarul drept.Mi-am muscat atat de tare buzele sa nu tip pana la sange.M-am uitat la bandajul de pe abdomen care odata era un alb imaculcat acum era patat cu sangele meu.Simteam o briza usoara rece ceea ce ma facu sa tremur incet observand ca nici macar nu aveam tricoul pe mine,fiindu-mi la iveala suteinul negru.
,,Ce se intamplase?"ma gandesc lasand sangele cald sa mi se prelinga de pe buze.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 1:33 am

Alergam ca nebunul pe coridor, in sus pe scari, gresind etajul, iar jos. Eram atat de speriat si ingrijorat incat nu mai gandeam. Dupa ce ma asigur ca sunt la etajul la care trebuia sa fiu, incep iarasi sa alerg. Dai fuga pe coridor, dau in cateva asistente si cu capul de perete. Ignor durerea si intru intr-o camera.
-Izabella! Ma apropii, asezandu-ma in genunchi langa ea.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 2:43 pm

Mi-am intors privirea cand mi-am auzit numele privindu-mi fratele simtind inca durerea tot atat de tare.
-Alex...ce cauti tu aici?intreb foarte incet evitandu-i privirea.
Nici macar nu stiam ce patisem de eram in spital dar sa ii mai dau lui explicatii era mai rau.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Arianne von B.

Arianne von B.


Mesaje : 42
Data de înscriere : 04/01/2011
Localizare : Pe scaun.

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 6:48 pm

Am baut la usa si am deshchis-o. I-am privit pe cei doi si am intrebat in soapta
Pot intra?
Sus In jos
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:22 pm

-Da. Ii raspund fetei apoi ma intorc spre Izabella. -Tu sa imi spui mie ce s-a intamplat, ca eu habar nu am! Marai.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitimeMier Ian 05, 2011 10:24 pm

-Eu nici atat...mam trezit aici fara sa imi amintesc ceva Alex..soptesc oftand incet apoi.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





The light of the hospital  Empty
MesajSubiect: Re: The light of the hospital    The light of the hospital  Icon_minitime

Sus In jos
 
The light of the hospital
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
devil-kawai :: City :: Spital-
Mergi direct la: