devil-kawai
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


anime rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Peace and quiet...'till SHE walks in!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 12:20 am

Ma mutasem in camera aceea 'incantatoare' doar cu vreo 3 ore in urma. Stiam ca in orasul asta nu ma v-a cauta nimeni si voi putea sa stau linistit o vreme...fara sa ma mut din 5 in 5 luni in alt oras sau alta tara. Desigur, as fi ramas in Beverly Hills si nu as fi fost aici acum dar surioara mea mica si scumpa se hotarase sa imi dea foc la casa. Nu am aflat niciodata daca intentionat sau din greseala. Noroc ca lucrurile mele erau inca in valiza din masina -erau acolo pentru ca voiam sa plec intr-o excursie cu niste prieteni- deci totul a fost okay. Amandoi am scapat nevatamati, dar logic ca i-am spus ca ma mut si nu vreau sa ma urmareasca de data asta. Acum stateam pe pat plictisit ca naiba.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 12:35 am

Stiam ca imi venise si fratele pe aici pe undeva.Ma plimbam pe holuri plictisita gandindu-ma la cum ii dadusem foc la casa fara sa vreau.Am chicotit incet orpindu-ma in fata unei usi si batand de cateva ori,nu de alta dar daca nu nimeriam camera nu imi venea momentan nici o scuza sa intru dircet intr-o camera fara sa stiu sigur cine sta in ea.Am oftat incet sprijinindu-ma de perete si asteptand sa vina cel sau cea ce eram in camera.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:02 am

Aproape ca adormisem cand aud bataile in usa. Imi ridic usor capul, inca tinand ochii deschisi.
-Intra! Strig cat de tare pot.
Aveam parul ciufulit si ochii pe jumatate inchisi, dar la cat de somn imi era, ma durea undeva.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:03 am

AM pasit in camera inchizand usa dupa mine si privindu-mi fratele.
-Deranjez?intreb zambind usor.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:21 am

-Aw god! Murmur ridicandu-ma in fund. -Nici unde nu scap de tine.
Nu eram suparat, asa ca intind bratele, deschizand un ochi.
-Ahem. Nu primesc si eu o imbratisare de la surioara mea mica si dulce?
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:22 am

-Da sunt dulce dar stii ca pot fi a dracu daca vreau..spun scotand limba la el si punandu-ma apoi in bratele lui zambind.
-Si mie mia fost dor de tine.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:37 am

O strang in brate, razand.
-Mie imi spui. Mno, vezi ca inca nu te-am iertat ca mi-ai dat foc la casa. Murmur prefacandu-ma suparat.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:38 am

-Daca nu iti veneau prietenii aia idioti si nu ma enervau nu iti dadeam foc la casa ok?de fata cu ei nu imi pot controla puterile ca ma seaca la creieri si atunci fac ca toti draci.spun incet privindu-l inocenta.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:02 am

-Puteai doar sa imi spui, ca stii ca eu eram in camera facand bagaje. Voi erati on sufragerie. Ce s-a intamplat oricum? Dave nu a vrut sa imi spuna.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:05 am

-Stii in ziua aia purtam o fusta de blugi si un tricou pe corp si iubitii tai prieteni tot comentau si ma secau deja asa ca Dave a zis o prostie cat casa si eu mam enervat aprinzand atunci tot ce era in jurul meu.De ce naiba nu lam ars cand am avut ocazia?spun pana la urma.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:11 am

-Pentru ca e cel mai bun prieten al meu. Nu vreau sa il pierd nici pe el nici pe tine. Asa ca sa stai cuminte. Zic razand. -Uhm, vrei sa mergi la o petrecere mai incolo? Intreb amintindumi de petrecerea surpriza de ziua lui Dave.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:12 am

-Da...bine e pretenuto dar ar fi bine sa nu ma mai enerveze daca nu vrea prin absurd sa ia foc.spun scotand limba la el.Si eu sunt cea mai cuminte si inocenta persoana pe care o cunosc.continui razand apoi.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:21 am

-O sa am grija sa il inec daca mai zice ceva. Spun razand la ultimele ei cuvinte. -Pai dute sa te schimbi. Si nu iti uita costumul de baie, e petrecere la piscina. Zic zambind inocent.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:22 am

-Uuu vor fi si baieti buni?intreb stiind ca se va enerva pe mine pentru asta.Oricum nu mai imi pasa momentan.Am zambit avand chipul la cativa centimetri de chipul sau si zambindu-i calma.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:28 am

Marai privind-o urat.
-Daca te prind cu vreunu', te omor si pe tine, si pe el. Spun, apoi ranjind. -Dar eu, hohoho, abia astept sa vad ce tipe sunt pe acolo. Petrecerea la piscina a fost o alegere buna. Zambesc stiind ca si ea se mai enerve cateodata.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:31 am

-Daca vrei sa fie toate tipele inecate date la vreo una sau sa se dea una la tine.Suntem chit ca niciodata nu ma lasi sa ies cu cineva.De ce?spun nervoasa continauind sa il privesc fara sa ma misc,stiind ca eram prea aproape.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:36 am

-Mno, pentru ca esti surioara mea mai mica. Si daca se atinge careva de tine, e mort. In plus, te pastrez pentru mine. Zic ultimele cuvinte in gluma. -Nici tu nu esti prea incantata de fetele cu care ies. De ce?
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:39 am

-Pentru ca nu ma lasi sa ies cu nimeni..si daca to ma pastrezi pentru tine macar iesi cu mine in oras si poartate ca atare.spun scotand limba la el zambind.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:43 am

-Iza, eu glumeam. Zambesc amuzat. -Poate te las prin preajma baietilor, asta daca imi promiti ca esti cuminte. Acum hai, mergi sa te schimbi, altfel intarziem la petrecere.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:44 am

-Oricum stau prin preajma lor...soptesc ridicandu-ma din bratele lui,dar sarutandu-l pe obraz inainte.Ies din camera mergand spre camera mea plictisita.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:52 am

Oftez si casc, intrand in baie si facandu-mi un dus rapid. Iau direct slip-ul pe mine sa nu mai trebuiasca sa ma schimb la party si o pereche de blugi negri mulati cu un tricou de un rosu aprins, cu cuvintele 'X-tremely hot' in mijloc. Iau gelul le par si imi fac tepi, apoi peste o jumatate de ora merg dupa sor'mea.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:53 am

AM pasit in camera luandu-mi costumul negru de baie care mil placea de mor.Mi-am luat peste o rochita de vara cu un decolteu adanc.Eram in baie aranjandu-mi parul in timp ce ma priveam in oglinda.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:56 am

Ajung in fata usii si bat pentru prima oara in multi ani, asteptand.
Sus In jos
Izabella
Admin
Izabella


Mesaje : 104
Data de înscriere : 01/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:43 pm

-Intra.spun din baie plictisita continuand sa imi aranjez parul lung.
Sus In jos
https://devil-kawai.forumgratuit.ro
Alexander

Alexander


Mesaje : 79
Data de înscriere : 03/01/2011

Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 1:53 pm

Deschid usa incet si intru, uitandu-ma in jur.
-Esti gata?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Peace and quiet...'till SHE walks in! Empty
MesajSubiect: Re: Peace and quiet...'till SHE walks in!   Peace and quiet...'till SHE walks in! Icon_minitime

Sus In jos
 
Peace and quiet...'till SHE walks in!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
devil-kawai :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: